Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milligest szedésekor a rendes...

Milligest szedésekor a rendes vérzés előtt egy héttel barnázás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Felfigyeltem rá, hogy az elmúlt három hónapban a megvonásos vérzésem jelentkezése előtt egy héttel, tehát amikor még 4-5 tabi van hátra a csomagból van egy pici "vérzésem."

Alapvetően nem nagy mennyiségről beszélünk, lehet észre sem venném egyébként, de az együttlét utáni mosakodáskor piros volt a távozó anyag. Eddig azt hittem, hogy esetleg szex közben megsérültem, de mivel már háromszor is előfordult, pont ebben az időszakban, kezdem azt gondolni, hogy más oka lehet. Előtte, illetve utána napokban egyéb vérzést nem tapasztalok.

Tapasztalt már valaki ilyet?

Mi lehet az oka?

Természetesen fel fogok keresni nőgyógyászt, de most a neten olvasgatva a daganattól kezdve minden szembe jött, és jó lenne addig is találni egy kis megnyugvást, ha valakivel volt már hasonló.

Köszi előre is.


2022. márc. 5. 10:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!