Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire váltsak cataflamról a...

Mire váltsak cataflamról a menstruációs fájdalmak ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon erős fájdalmaim szoktak lenni (most is azért vagyok fenn). Eddig 50 mg-os cataflamot szedtem rá, mert ez hatott a sok gyógyszer közül, amit kipróbáltam, de már lehet túl megszokta a szervezetem, mert nem mindig hat. Ezenkívül gyereket szeretnénk és nem akar összejönni és a cataflam tájékoztatójában írják, hogy nehezítheti a teherbeesést.

Szóval ezek fényében mire lenne érdemes váltani szerintetek?

Algoflex m-en gondolkodok, bár régen ezt is próbáltam, és nem igazán vált be, de hátha most jobb lenne.

No spa is eszembe jutott, de ahogy nézem az algoflex m-ben duplán van ugyanaz a hatóanyag.



2022. márc. 9. 03:21
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Apranax jött be nekem, de megpróbálhatod amiket írtál.
2022. márc. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
A szokásos fejfájásra is ható fájdalomcsillapítód + 2 nospa.
2022. márc. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az Algopyrin+No-Spa együtt szokott hatni.
2022. márc. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Annak idején nekem is az Apranax segített. Viszint, ha ennyire fáj, akkor nézesd meg magad orvossal, ha még nem tetted, mert lehet akár endometriózis is az oka.
2022. márc. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
30%
Apranax segített csak anno nekem is.
2022. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! Akkor lehet megpróbálom ezt az apranaxot. Bár ennél is ugyan az a szöveg van a teherbeeséssel kapcsolatban, mint a cataflamnál, bár ahogy nézem szinte minden fájdalomcsillapítónál ez van.

Szerintetek ez nagyban befolyásolhatja a teherbeesés valószínűségét?

2022. márc. 9. 13:37
 7/10 Metionin ***** válasza:
29%
Szerintem erre vonatkozóan inkább az orvost kérdezd de valószínűleg csak a rendszeres szedés befolyásolja. De jobb megkérdezni.
2022. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja tényleg azt nem írtam, hogy én szinte tényleg csak a menzesz miatt szedek fájdalomcsillapítót, nagyon ritkán van, hogy más miatt. Viszont ilyenkor van, hogy napi 3-at 3-4 napig.
2022. márc. 9. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
xilox
2022. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kratom
2022. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!