Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki ellenzi, vagy nem akar...

Aki ellenzi, vagy nem akar intimkelyhet használni, mi az oka? Milyen érvek szólnak a kehely ellen?

Figyelt kérdés

Aki használja, eddig szinte csak pozitív véleményeket írt, nagyon jó, olyan érzés mintha meg se lenne, ugyanúgy lehet vele mindent csinálni, és még csak cserélni se kell, 12 órán keresztül is bent lehet.

Aki nem használja, vagy nem vált be, mi volt az oka? Milyen hátrányai/negatívumai vannak vagy lehetnek a kehelynek, amiért valaki nem akar ilyet használni?



2021. aug. 4. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretnék akkora darab műanyagot magamban. Plusz gusztustalannak is tartom, illetve nem tudom elképzelni hogyan lehet megoldani nyilvános helyen a cserét
2021. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Én próbáltam ,de nem tudtam felhelyezni. Utána vettem kisebbet, de ha felrakom akkor borzasztóan fáj a hüvelyem tőle és kivételnél még jobban. Idegentest érzésem van tőle, hiába van jó helyen, menstruációs fájdalmaim is vannak,pedig nem szoktak lenni, és nagyon erős hányingerem is van miatta. Egyszerűen már gyomorgörcsöm van ha rá gondolok.

Nem ellenzem,de nekem nem jött be.

2021. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ez az idegentest erzese a testemben, en nem szeretem hogy ekkora muanyag van bennem.
2021. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én attól félek, hogy elmozdul, felborul bent, és rám ömlik az a töménytelen vér. A csere és felhelyezés is macerás.
2021. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
én egy tampont se tudok felhelyezni, innentől kezdve nem hiszem hogy tudnám az intim kelyhet használni, pedig szimpatikus :D
2021. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon szűk vagyok így ha bár nem próbáltam de nekem a normál tampon is néha kicsit sok és nem tudom elképzelni hogy kényelmes lenne egy olyan tégely a huvelyemben illetve én ha nagyon végeztem a betétet is undinak találtam hiszem ott ülök kb a vérben itt meg öntögessem meg mosogassam ha meg gáz van (pl cserélni kell vagy kiömlik(?) ) akkor mit csinálok? Na mindegy nekem macerás nem higiénikus és kényelmetlen lenne sztem
2021. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán vágyom rá. Nekem elég a tampon, teljesen elégedett vagyok, nem érzem, hogy váltanom kéne.
2021. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Általában a cserét tartják macerásnak és valóban kicsit komplikáltabb, mint a betét/tampon csere. Olyat olvastam még, hogy valaki nem érzett rá a felhelyezésre, vagy nyomta,jobban görcsölt tőle.

(A 12 óra közepes vérzéssel lehet igaz. Nekem viszonylag erős vérzésem van. Van XL-es kelyhem is, extra kapacitással. De az is 6 óráig bírja max egy erős napon. Igaz, hogy régebben a szuper tampont cserélgettem 2 óránként...)

2021. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
Én a mini tampont is épphogy fel tudom tenni, a kehelyhez meg ha jól emlékszem, 2 ujj is kell, na az sose menne be,főleg úgy hogy macerálni is kell odabent.
2021. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem higiénikus. Nyilván, mikor otthon vagy igen, de egy nyilvános wc-ben már nem.
2021. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!