Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy vagy IR? Merre...

Pajzsmirigy vagy IR? Merre induljak?

Figyelt kérdés

A tünetek a következők:

-gyakori fejfájás, szédülés

-székrekedés

-hirtelen éhségérzet

-édességek kívánása(dúrván!)

-lábfej izzadás

-hajhullás

-gyengeség

-álmatlanság, fáradékonyság


Szerintetek ez utalhat valamire? Szeretnék elmenni egy kivizsgálásra? De milyenre?



2022. márc. 11. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosod mit mondott?
2022. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez utalhat szimplan csak szar etrendre is.Amikor kover voltam es ossze-vissza zabaltam mindent, akkor pontosan ilyen tuneteim voltak. Eletmodvaltas utan elmult.

De nyilvan elso korben keresd fel a haziorvosod, csak ne temesd magad elore, nem biztos, hogy nagy a baj :)

2022. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet a kettő közül. Kezdheted azzal, hogy endokrinologust felkeresel és ő elmondja, milyen vizsgálatra menj. Vagy esetleg megfordíthatod a sorrendet: kérsz laborban egy vérvételi csomagot pajzsmirigyre és terheléses vércukor vizsgálatra (legalább 3 pontos, inzulin értékekkel) és már azzal mész az első konzultációra
2022. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el háziorvoshoz és utána menj el további vizsgálatokra
2022. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!