Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti honnan rendeltetek...

Lányok, ti honnan rendeltetek nem drága, mosható intim betétet?

Figyelt kérdés
Elkepedtem milyen draga, de aztán lehet én kerestem rossz helyen.

#rendelés #olcsó #Mosható intim betét
2022. márc. 13. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Pedig ez ilyen, drága. Anyagilag nem jársz jobban a moshatóval.
2022. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nyilván nem igaz:)
2022. márc. 13. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván? Számolj már! Egy mosható betét olyan 1500 értékes magyar forint. Egy nem mosható meg nagyjából 50. Vagyis harmincszor kell ahhoz használnod, hogy visszahozza az árát. Ehhez még számold hozzá a mosás anyagi költségeit és a macerát.
2022. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

2-es, nyilván igaz, ráadásul ki sem lehet normálisan mosni.


Számold bele a víz árát, a mosószert, öblítőt, fertőtlenítőt (ha kell), meg persze a macerát, amivel jár.

2022. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha van egy kis kézügyességed netán varrógéped akkor megcsinálhatod magadnak. Én vettem speckó nedvszívó anyagot 8000 HUF/0,5m-ért (zorb a neve, ha jól emlékszem), sima eco pamutot és fél méter vízhatlan anyagot, a végén kb 13-14 ezret fizettem. Ebből kijött több mint 15 betét, és különböző méretekben (esti, nappali, tanga stb). Abból a nedvszívó anyagból a piacon 5000-6000 forintért per darab találtam esti mosi betétet.


Kézzel is simán lehet csinálni csak akkor tovább tart. Minta van a neten illetve tudsz a saját bugyidból csinálni.


A zorbot csak ajánlani tudom amúgy, elképesztő mennyiségű nedvet tud felszívni.

2022. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen költséget számoljak, ha bármelyik ruha mosás mellé be tudom rakni azt a pár betétet is? (Ráadásul átalánydíjas a víz nálunk) Miért ne lenne tiszta? A bugyidból is kijön a folt megfelelő hőfokon és mosószerrel, ha esetleg mégsem, megy még egy kört és akkor már biztos tiszta.

Én is varrtam magamnak, (és kb. már 60 alkalmon túl vannak. Tehát ha drágán veszed is, behozza az árát) de ebay-en lehet rendelni egész olcsókat. (De nem tudom az milyen)

2022. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem jelent többlet költséget a mosás, simán ki tudod mosni az egyébként is mondandó ruháiddal. Nem olcsó, de sokkal jobban megéri, mint 2 zacskó betét alkalmanként. És nem is környezetszennyező.
2022. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!