Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül egy edzés/havi...

Mennyibe kerül egy edzés/havi bérlet Zuglóban a Curves nevű női edzőteremben?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan ami hosszútávú elköteleződés...? Tehát nem sima havidíj...
2022. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hosszútávú lenne, viszont ha van rá lehetőségem, kipróbálnám egy edzés formájában és ha bejön, akkor havi bérletet szeretnék vásárolni. Ha jól informálódtam, ez csoportos foglalkozás, amit nem tudom, hogy mennyire szeretnék, eddig mindig egyedül edzettem
2022. márc. 13. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom a kifejezetten női edző helyeket. Érdemesebb inkább általános konditerembe menni.

Tudom-tudom, itt jöhet a szöveg, hogy ott minden pasi megbámul, meg sok a gyúrós paraszt, meg a stb-stb lózung.

De a helyzet az, hogy a kifejezetten női klubok sokkal toxikusabbak, és ha nem tartozol bele a "minden szép és happy, jóga-pilátesz-vega-meditáció-chakratisztítás imádó" körbe, akkor nagyon-nagyon gyorsan kiutálnak.

2022. márc. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, ez sohasem jutott volna eszembe, de köszönöm szépen, hogy mondtad. Volt ezzel kapcsolatban tapasztalatod?
2022. márc. 15. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!