Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a miskolci...

Mennyibe kerül a miskolci Cutler Fitnessben a 12 alkalmas/havi bérlet? Meg ùgy vélemények, tapasztalatok a teremről?

Figyelt kérdés
Neten keresgéltem, sehol se találtam egy komplett árlistát, igy aki tudna segíteni pls írja le!! Ide szeretnék járni, de még nincs elég bátorságom, félek az új környezettől, ismeretlenektől. Kinek milyen volt az első élménye aki járt már itt?? Tényleg ez a legjobb edzőterem Miskolcon?

2018. aug. 28. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Akkor ajánlom hogy gamelés/sminkelés... nem tudom hogy nő vagy férfi vagy.. mindegy is, kezdj el könyveket olvasni, tanulni, hogy szerezz egy kis észt, amit hasznosíthatsz, és boldogulhatsz vele az életben.


[link]


10 másodperc volt (nincs 12 alkalmas)

2018. aug. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kösz a lekezelő választ, de pont nem neked kéne talán az észről beszélni, mert a facebook oldalukon sincs semmi árlista, szóval hasznos volt a kommented ... :)

Amúgy fiú vagyok

2018. aug. 29. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:
de van, a képeknél te életképtelen
2018. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Cutler Fitness egy új fényképet töltött fel ebbe az albumba: „Árlista”.

2017. március 30. ·


Ott van az...

Ha nem látod, akkor... hát nem is tudom:) ásd el magad jó mélyre.

2018. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt irjad te fogyatékos .. látatlanul nagy a pofád úgy látom
2018. aug. 29. 13:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz
2018. aug. 29. 13:31
 7/11 anonim ***** válasza:

akkor azt írjam? a link pontosan a képre mutatott.

nincs mit életképtelenem.

élőben sem vagyok különb:)

2018. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy normális kérdést írtam ki, akkor meg miért kell ilyen bunkó stílusban válaszolni? Ha ilyen undok emberek járnak a cutlerbe akkor messzire elkerülöm köszi 👌🏽
2018. aug. 29. 18:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondolom anyukádnak te is véletlenül sikerültél be, ha ennyi rosszindulat van benned :) sajnálom az ilyen lelkiszegény embereket, akik nem érnek semmit
2018. aug. 29. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem járok Cutlerbe.

Szeretlek <3

2018. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!