Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy még soha nem volt orgazmusom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám, hogy még soha nem volt orgazmusom. A párommal sem, de még magamnak sem tudtam elérni soha, pedig kb 13 éves korom óta maszturbálok. A párommal sincsen probléma, élvezem az együttlétet vele, de valahogy mégsem sikerül. Pedig ő is szeretné és próbálkozik. Elsősorban persze magam kéne rájönnöm a dolgokra, de eddig akármivel próbálkoztam nem jött be. Mindenhol csak azt olvasom, hogy relaxáljak, engedjem el magam, ne görcsöljek rá, hagyjak időt stb, de hiába. Egyébként sem gondolom hogy rágörcsölnék. Vettem egy vibrátort is hátha az beválik de eddig semmi. Bár eddig csak 2x használtam, valahogy olyan idegen nekem.

Mi lehet ennek az oka? Esetleg betegség? Vagy csak időt kell adnom magamnak és ráérzek majd?

Volt már valakinek hasonló problémája? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Köszi a válaszokat!



2022. márc. 15. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez ilyen.
2022. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hüvelyi orgazmusom nekem se volt soha. Azt nem írtad, hogy a,, hüvelyben" maszturbálsz vagy a csiklód izgatod kívül? Nem utóbbi hozza meg az orgazmust. Vannak ilyen nők. :)
2022. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Kb életemben 2x volt még CSAK hüvelyi orgazmusom, azt is magamnak, nagy kínszenvedés árán. Ez ilyen. De nem te vagy az egyetlen, nagyon sok nő élvezi a szexet, de nem tud úgy elmenni közben. És ez egyikőtök hibája sem, a közkeletű pletyka ellenére, miszerint a pasi farka a hibás. Ami lehetséges és jobb a csak sima csikló orgazmusnál, hogy közben lassú behatolás is van (inkább csak ringatózás, mintsem szex) a csikló izgatása MELLETT, akkor kb ugyanaz. Én úgy sokszor nem tudom eldönteni, hogy hol kezdődött, kívülről vagy belülről.
2022. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
El kell menni szexuálpszichológushoz, ha ez zavar. Ha nem zavar, akkor nem kell.
2022. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csiklóorgazmusod van, ugye?


Akkor? Hüvelyi az nagyon ritka.

2022. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet hogy egyik sincs xd. Egyáltalán,semmilyen orgazmusom nem volt még.

Teljesen meg lennék elégedve azzal ha legalább az egyik sikerülne xd.



Hát úgy alapjáraton nem zavar, de azért mégis nyilván bennem van, hogy milyen lehet.

És egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy képtelen lennék rá, ezért nem is akarok beletörődni. Esetleg ha valaki volt így mint én, de sikerült neki, mi az ami bevált?



A szexuálpszichológuson én is gondolkodtam már, de elég sokba kerül és nem tudom tudna e segíteni, szóval azzal várnék még.

2022. márc. 15. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, így viszont gázos. Ilyenről nem hallottam még. Én nőgyógyászt is felkeresnék, aztán ha nincs olyan bajom, akkor mennék a pszichológushoz.
2022. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De ha nincs egyáltalán, akkor hogy csinálod 13 éves korod óta? Simogatod magad egy darabig, aztán megunod és abbahagyod? Vagy meddig tart egyáltalán? Hogy kell ezt elképzelni?

Nekem ez fura, mert 6 éves koromban már rájöttem. Lehet hogy nálad valami szervi probléma van, ha még sosem sikerült. Én biztosan orvoshoz fordulnék ezzel. Nem fogsz kapni tuti receptet rá a gyk-n.

2022. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!