Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS!!!Nagyon félek, és pánikol...

SOS!!!Nagyon félek, és pánikolok.Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este feltettem egy tampont 17:00-kor és úgy voltam vele hogy kiveszem 22:00-kor akkor még ébren leszek mert ez általában így szokott lenni...

De véletlenül úgy 20:30 körül váratlanul elaludtam mert az egész napos suli a buszozás meg ilyenektől nagyon fáradt vagyok csak egy pillanatra csuktam le a szemem, de 3:00-kor ébredtem 10 órát volt bent a tampon nagyon megijedtem gyorsan kiszedtem, hozzátenném csak nemrég lezdtem el tampont használni már rendesen suliba is eddig csak otthon szoktam próbálgatni, de most annyira ideges vagyok meg félek nemtudom mit csináljak egyébként még nem volt teljesen megtelve, mert már ez volt a 3. nap de hallott arról a betegségről ha túl sokáig hagyot bent akkor sokkot is kaphat a szervezetet most nagyon ideges vagyok és félek ha tudtok léci hasonlót ha veletek is ilyen történt, ti mit csináltatok, valami tanácsot adjatok léci nagyon ideges vagyok most...

Most mit csináljak?

16/L



2022. márc. 22. 03:23
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem kell csinálnod, nem probléma, hogy ennyit fennmaradt, nyugodtan lehet éjszakára is használni.
2022. márc. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Semmi bajod nem lesz, ha nem csinálod ezt rendszeresen. Viszont én a tampont nem ajánlom hosszútávra, pont amiatt, amiért izgulsz.
2022. márc. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mert utánna olvastam és olyanokat írtak hogy nem szabad nyolc óránál többet, 4-5 óra max de már a 8 is sok, és a baktériumoktól fertőzést kaphatok azért nem jó ha olyan sokáig van bent, amúgy én minit használok azt is lehet hagyni éjszakára?
2022. márc. 22. 06:37
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Jó az az irányelv, amit tudsz. Hosszútávon nem jó fent hagyni, de ha véletlen úgy marad, kicsi az esély, hogy belehalsz :).
2022. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most az a helyzet hogy fáj a vesémnél bal oldalt, meg így a combomba futblefelé a fájdalom ...

De ez nem hiszem hogy ettől mert máskor is szokott így fázni, meg már azthiszem előtte is éreztem egy kicsit, de lehet csak már beképzelem hogy a tampontól lett bajom ...

2022. márc. 22. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a vese-fájdalmat per pill beképzeled:) semmi bajod nem lesz a tampontól.
2022. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben szerintem csak azt kepzelem be hogy a tampontol van mert amugy faj a vesem mert szokott neha mert haspolokba jarok hidegbe de ezen probalok valtoztatni de tegnap megint abba mentem es kilatszott a vesem mikor mentem a buszra szerintem megfazott...

Esetleg nemtudjatok hogy olyan elo e fordulhat hogy annyira megprobalom felfele nyomni a tampont hogy tul erosen neki nyomom az oldalanak es faj vagy megserulhet?

2022. márc. 22. 11:55
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Ne parázz rá ennyire semmi bajod nem lesz.

Nekem volt hogy elaludtam vele ugyanígy és reggel szedtem ki.

Élek és virulok.

2022. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Semmi bajod nem lesz, néha nekem is benn marad véletlenül, mert elalszok, aztán?


Amíg tiszta kézzel helyezed fel, és távolítod el, nem történik veled semmi, nem viszel fel olyan baktériumot, ami bajt okozhatna.

2022. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj nem lesz semmi bajod. Ha több napig lenne benn talán akkor azt mondom, hogy felszaporodnának a bacik és esetleg kaphatnál egy fertőzést.

Az amitől te tartasz nagyon ritka és tényleg nem kell ezen aggódnod. Ne aggódj én már jártam úgy is, hogy elfelejtettem hogy nem vettem ki és arra tettem fel egy másikat....gondolhatod...:D rohantam a wc-be kiszedni és paráztam , hogy mi lesz, de nem lett baj abból sem. Hidd el nekem nagyon sok nő járt már így, hogy elfelejtette. Nem lesz semmi bajod...:) De amúgy őszintén szólva a tampon használata eleve nem olyan egészséges, mivel nagyon nagyon oda kell figyelni, hogy rendesen fertőtlenítsd a kezed minden egyes alkalommal, amikor felhelyezed ami valljuk be , hogy eleve nem is mindenhol megoldható, de én is sokáig tampont használtam amíg fiatalabb voltam.

2022. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!