Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Konkrét hasmenés menstruáció...

Konkrét hasmenés menstruáció előtt? Volt már nektek?

Figyelt kérdés

Hello mindenki

Szóval olyanom ezelőtt is volt már, hogy pont mikor megjött a görcstől ment a hasam.

Most vagyok pont a 28.napon és tegnap délután a semmiből jött az inger és futnom kellett ki. Azután semmi, ittam sokat, ettem kekszet stb. Éjjel is jól aludtam.

Felkeltem, begörcsölt a hasam alja és megint jött az inger. És hát eléggé hasmenős a dolog.

Mértem tegnap este lázat, az nincsen.

Menzeszt jelezheti ez?



2022. márc. 25. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen, sokaknak hasmenése van előtte és közben.

Nekem közben, mondjuk nekem nem olyan hasmenés hogy futnom kell, csak annyi hogy amikor rámjön az inger és elmegyek vécére, nem szilárd az állaga.

2022. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem első napján volt már olyanom, hogy a zuhany alól futottam ki wcre :D de akkor görcsöltem is, mint az állat.


Egy barátnőm mondta még, hogy neki rendszeresen ez van egy két nappal előtte már, nagyon remélem ettől van és nem mástól

2022. márc. 25. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, ez teljesen természetes ilyenkor. Nincs semmi más tüneted, biztos emiatt van.
2022. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma már azért annyi nem volt mint tegnap, az is lehet, tegnap nem jött ki egyben ami kiakart..
2022. márc. 25. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Első két nap konkrétan egész nap ilyen nálam 😀
2022. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hála Égnek én reggel óta nem mentem, bár alig eszek most, meg nagyon óvatosan, inkább iszogatok teákat.

Most már csak a "sose bízz egy pukiban" része van :DD

2022. márc. 25. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Nálam ez rendszeresen így van, szerencsére itt sem durva hogy rohanni kéne, de naponta többször el kell menni és mindegy mit eszem, akkor is.


Ezt egyébként a simaizmok összehúzásáért felelős hormonok, hormonszerű anyagok váltják ki. A méh és a belek is simaizomból vannak, így görcsöléskor a bél izmai is összehúzódnak, gyorsabban leér a cucc így laza marad az állaga, nem szívódik vissza elég víz a vastagbélben.

2022. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos közben is van hasmenés. Az első két nap "szuper" így...

N

2022. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!