Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek a nőgyógyászhoz...

Ha elmegyek a nőgyógyászhoz és ezt elmondom neki mind, nem fog szánalmasnak tartani?😅

Figyelt kérdés
Van némi gondom ezen a területen, ami nekem kicsit alapból kínos, de 21 vagyok, szűz, és a problémám önk*elégítés közben jelentkezik.😅 nem fog emiatt elítélni, vagy kinevetni?

2022. márc. 25. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem, viszont lehet, hogy ezzel STD-re kéne menned 🤔
2022. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Tudod, hány embert vizsgál meg és hány "cikis" dolgot hall egy nőgyógyász naponta? Elég sokat ahhoz, hogy már ne találja viccesnek az ilyesmit.
2022. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi a probléma?
2022. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ez egy teljesen természetes szükséget, amit minden ember úgy old meg, ahogyan tud. De ha ez megnyugtat, írj ki szavazást arról, hogy ki végez önkielégítést rendszeresen: szerintem egy szavazat sem lesz arra, hogy "Én nem végzek önkielégítást rendszeresen", sőt szerintem még a boldog párkapcsolatban élők zöme is ezt teszi.

Ez egy kicsit talán olyan, mint a kakilás és pisilés, amiről nem illik beszélni, de tudjuk, hogy mindenki rendszeresen végzi. Teljesen természetes, nincs mit szégyellni rajta.

És ahogyan a föntiek is írták, nyugtasson a tudat, hogy valószínűleg a te panaszod lesz a leghétköznapibbnak számító probléma, amivel fordulnak a dokihoz.

2022. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es, hogyan lehetne nemi betegségem, ha nem voltam még senkivel?😅

3- as, hát egy bizonyos átlagos dologtól érzett erős fájdalom….😅🤭

2022. márc. 25. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem fog szánalmasnak tartani, rajtad kívül még rengeteg embert megvizsgál és hall ciki dolgokat. Ahogy kimész már el is felejti :D
2022. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak nem valami segédeszközt használsz, akkor azt sem kell bevallani, hogy maszcizol. Simán hazudhatod azt, hogy van párod és amikor azt a bizonyos módszert alkalmazzátok (mert még rendesen lefeküdni nem akartok) ez a probléma. Nyugi, nem fognak lenyomozni, hogy tényleg van-e párod és semmi spéci jele nincs annak, hogy a pasid ujjaz-e vagy magadat...
2022. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Hiányzott a szüzes nőgyógyászos perverz. Eddig hetente volt... Akkor egy hónap múlva jön az anyukám rámnyit zuhanyzás közben.
2022. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az std-hez nem kell valamit elkapni 🤷🏻‍♀ A bőrgyógyászatnak az a területe, ami a nemi szervekkel foglalkozik.
2022. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!