Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16án kellett volna megjönnie...

Hajni5 kérdése:

16án kellett volna megjönnie 26án csináltam tesztet a.i negativ lett.mégse jött meg.tegnap este volt két nagyon éles görcsöm,és ma(28án) délbe elmentem a mosdóba és akkor vettem észre hogy megjött.mi lehet ez?a baba nem jön össze😔sajnos 1éve

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ideje kivizsgáltatni téged és a párod is, hogy minden rendben van-e. Az 1 év sikertelen próbálkozás már elég ok rá.
2022. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha nem görcsölnél és idegeskednél annyit, hanem megnyugodnál, akkor meg is jönne időben. Ami ugye most nem kellene, ha babát szeretnétek.


Szerintem pszichésen nem jön nektek össze, mert nagyon ráfeszültök a témára.


Nyugodj meg, menjetek el mind a ketten esetleg egy kivizsgálásra, hogy minden rendben van-e veletek.

2022. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a nőgyógyászhoz, ha elmúlt, elmondod, hogy szeretnéd kivizsgáltatni magad. Kér női hormonsort, ad beutalót endokrinológushoz. A párod pedig jelentkezzen be andrológiára sperma vizsgálat miatt.
2022. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Meddőségibe is mehetnétek màr 1 év próbàlkozás utàn főképp ha màr nem a 20-as éveitek elején jàrtok mert lehet kiderül valami probléma és mire az ki lesz kellőképp kezelve az nem 1-2 hónap lesz lehet.

Ott ki lennétek vizsgálva mind a ketten és lehet màr az első inszeminàció akàr sikerrel is jàrhatna vagy a lombik,ki tudja.

2022. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!