Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaggyulladás kezelésére...

Hólyaggyulladás kezelésére mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Ma jött elő. :( Állandóan pisilnem kell, de jön kb. 2 csepp és iszonyatosan csíp. Feszít a hólyagom, és a húgycsövem is mintha ki lenne csípve, fáj. Csináltam egy bögre kamillateát, meg este majd ülőfürdőt is csinálok kamillából, meg fölé guggolva gőzölöm, ez gyulladáscsökkentő hatású. De mit tegyek még, hogy minél hamarabb meggyógyuljak? Antibiotikumot semmiképp nem szeretnék szedni, különböző okok miatt, szóval valamilyen természetes módszert szeretnék!

Köszönöm előre is!

20/L


2010. szept. 14. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vörösáfonya kapszulát ajánlom gyógynövéynes boltokban megtalálod. Drága,de sokáig elég,kúraszerüen kell szedni 1-2 hónapig. Nekem Visszatérő hólyaghurutom volt ,sokféle antibiotikumot szedtem amik lósz@rt nem értek,csak annyit hogy rezisztens lettem kb mindegyikre..végül ez segitett,2 hónapig szedtem,ez volt két éve és azóta sem voltma beteg. le is kopogom. Jobbulást
2010. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Ezek jók, amiket írtál, de menj orvoshoz!
2010. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Okés, ha holnapig nem enyhül akkor doki :(

Köszönöm a válaszaitokat, ha valakinek még van javaslata, akkor kérem írjon!

2010. szept. 14. 17:22
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Kiváló egészséget és minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!!
2010. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon kedves tőled! Neked is hasonlókat kívánok! :) :)

Most vettem cickafark teát, remélem segít ez is.

2010. szept. 14. 18:40
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ebből doki lesz. Véreset pisilek :( Csak anyuéknál nem láttam, mert kék a wc-illatosító ahogy a wc-be folyik, meg a papír nem fehér volt, hanem sárga, és most itthon láttam :(
2010. szept. 14. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz kell sürgősen menned, mert erre antibiotikumot kell szedni. Kezeletlenül a vesédig felmehet és súlyos vesemedencegyulladást okozhat. Antibiotikummal már aznap jobb lesz, ahogy elkezded szedni.

Holnap reggel vigyél vizeletmintát a dokinak és szedd be mihamarabb a gyógyszert! Az alternatív gyógymódok kiegészítő (és nem helyettesítő!) kezelésre valók. Az antibiotikum mellett meg kell inni napi 3 liter folyadékot, ez állhat medveszőlő, kakukkfű teakeverékből is.

Jobbulást kívánok!

2010. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!! Holnap mindenképp megyek dokihoz! :)
2010. szept. 14. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez van. Antibiotikumot szedek, mert 4 keresztes gyulladásom van. Ez teákkal, bogyókkal nem hozható helyre. Menj urulógushoz mindenképpen! Én is szedem mellette a Cran_c áfonya kapszullát, és teázok literszámra. Sajnos nekem már 2 hó alatt most jött elő 3-adjára.:( Eddig soha nem volt. Szenvedek vele, és a mostani antibio sem nagyon hatásos. Kitenyésztik a vizeletet és akkor meglátjuk mi az, ami megtámadott, akkor talán célzottan kapok rá gyógyszert. Jobbulást neked!
2010. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Szegény...jobbulást neked :(

Este ittam kamilla meg cickafark teát is, meg beleültem kamillás fürdőbe. Ma már nem csíp, nem véres, és már tudok rendesen pisilni, már igazán fáj. Nem tudom hogy múlt el ilyen gyorsan, tegnap borzalmas volt. Pár napig még csinálom ezt a teázást-ülőfürdőzést a biztonság kedvéért.

Köszönöm mindenkinek a választ! Jó egészséget mindenkinek! :)

2010. szept. 15. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!