Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női nemi szervet ti hogy...

Női nemi szervet ti hogy szoktátok mosni?

Figyelt kérdés

Tudom, a hüvelyt nem szabad semmivel mosni, de a kérdésem a külső részekre vonatkozik.

Csak az egyik kézzel szoktátok megmosni és öblíteni, vagy mindkét kézzel? Ha mindkét kézzel, akkor a bal oldali részt bal kézzel, jobb oldalit jobb kézzel, vagy ellentétesen?


Én illatmentes szappant használok, és úgy esik kézre, ha a jobb kezemmel a bal oldalt szappanozom, miközben a bal kezemmel kicsit oldalra húzom a bal oldali részt. Majd a jobb oldalt a bal kezemmel szappanozom kicsit oldalra húzva a jobb kézzel. Öblítéskor sokszor a zuhanyfejet is átteszem egyik kezemből a másikba közben, azaz amikor a bal oldalt öblítem, akkor a zuhany a jobb kezemban van, és a bal kezemmel oldalra húzás, majd benyúlok a bal a kezemmel, hogy a szappan teljesen lemosódjon mindenhonnan. A másik oldalon pedig fordítva. Tehát így ellentétesen szoktam, főleg az öblítésnél. Szappanozásnál van hogy ugyanazzal a kézzel mosom meg mindenhol.


Bocsi az ilyen jellegű kérdésért, de ilyen dolgokat még a barátnőimtől sem szívesen kérdeznék... ezért inkább itt teszem fel.


2022. márc. 31. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Én pamut misdókesztűt hasznalok mint a babaknak. Tobb van belole, igy minden napra tisztat. Babatusfurdot nyomok ra es azzal dorzsolgetem. Sajnos a puszta kezzel valo mosogatas nem veszi el a szagokat amik a hamsejtekbe ivodtak.muszaj ugy megmosni mintha poharat mosnal el szivaccsal, igy lesz jó illatú.
2022. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 kézzel. Nem akkora terület, hogy 2 kéz kelljen hozzá.
2022. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Öblítésnél is egy kézzel szoltad?
2022. márc. 31. 19:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as Nyilván. Nem a Mariana-árokról beszélünk, hanem egy 4 ujjnyi területről, ha a combhajlatot is számolom.
2022. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem a nagysága miatt, hanem nekem valahogy kényelmesebb a hozzáférés két kézzel.
2022. márc. 31. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Intim lemosóval finoman átmosom ennyi
2022. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Valamiért az az érzésem hogy ez nem egy nő,hanem egy kanos pasas kérdése...
2022. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Senkit nem érdekel az érzésed.
2022. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Engem meg te, kanos kis görcs :D meg a kamu fiókod.
2022. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Az sem érdekel mit gondolsz. Most találtam meg a kérdést és csak nézek értetlenül hogy egy ártatlan kérdésnél már erre kell gyanakodni.

De amúgy tök felesleges mert azt sem tudod hogy a sok betű mögött egyáltalán ember van.

2022. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!