Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is szokta rajtam kívül...

Más is szokta rajtam kívül maszirozni a mamàjàt? Én cikinek érzem de mindig megkèr rá. És ha igen ti fekve vagy ülve szoktàtok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Én nem szoktam, azaz ritka esteben maszírozok, elvileg jól csinálom, csak olyan gyengusz a bőröm, hogy volt hogy összevéreztem valakit :/ Fura mert sose tanultam ilyet.
2021. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha megkér rá. Nagyon nem szeretem, de persze, megteszem neki. Legtöbbször ülve, de van, hogy fekve. Éppen hogy kényelmesebb neki.
2021. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, de ha megkérne és cikinek érezném, akkor mondanám neki, hogy mi a helyzet.
2021. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A masszírozás az meló, és nem mindig állok neki szívesen. De ha már elkezdtem akkor szeretem csinálni.

Ha cikinek érzed semmiképp se csináld.

Profánul hangzik, de nagyon öli az önbecsülést olyan dolgok rendszeres végzése, amit cikinek érzel, legyen az akarmilyen apróság is.

Föleg ha pl. nemileg érett fiú masszírozza az anyukáját, hát elhiszem, hogy kellemetlen. És nem, nem vagyok beteg, csak olvasott vagyok a témában.

2021. szept. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!