Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Szigetszentmiklósi SZTK-ba...

Kolett88 kérdése:

A Szigetszentmiklósi SZTK-ba készülök nőgyógyászhoz terhesgondozásra, mert kismama vagyok. Kihez érdemes menni? Kit kell inkább kerülni?

Figyelt kérdés
Ezeket a neveket kaptam: Dr. Nehmé Michel , Dr. Kun László, Dr. Khatib Abdalla, Dr. Szathmáry György

2022. ápr. 1. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

"...készülök nőgyógyászhoz terhesgondozásra, mert kismama vagyok."

Még jó, hogy ezt így leírtad, mert ki nem találtuk volna, hogy azért akarsz terhesgondozásra járni, mert kismama vagy...

Szerintem a Gyakori helyett érdeklődj inkább helyi baba-mama facebook csoportokban.

2022. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Szathmáry Csepelen is rendelt, de én máshoz jártam ott, csak arcra ismerem.

Írd be a nevüket a google keresőbe, ott is látsz véleményeket, Szathmáryt pl. nagyon jó dokinak értékelték a foglaljorvost.hu-n.

Illetve ahogy írták is, miklósiak közt érdeklődj, facebookon biztos van miklósi anyukáknak csoportja. :)

2022. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ja, és gratulálok, boldog babavárást! :)
2022. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Igen, tudom hogy úgy írtam. Nem szoktam sehova írogatni, ezért most besültem :D Ez van! Azért köszi!


Második válaszoló: Köszönöm! :) A válaszodat is! Igen, kerestem már a véleményeknél, de nagyon keveset találtam, ezért is bátorkodtam ide írni.

2022. ápr. 1. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Arabhoz biztosan nem mennék.
2022. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szathmáryról én is jókat hallottam, rendes doki. (Egy szintén szigetszentmiklósi)
2022. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Abdallánál volt életem első vizsgálata ahol annyit mondott, hogy milyen csinos vagyok, figyeljek oda.


Szathmáry lelkiismeretes orvos, csak ajánlani tudom!

2022. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!