Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csaszar után vérzés szex utan?

Csaszar után vérzés szex utan?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz 6hete hogy csaszaroztak de vasárnap együtt voltunk a férjemmel mert mar úgy éreztem minden rendben viszont szex után mentem pisilni akkor meg nem volt semmi hajnalba mikor mentem Veres volt a wcpapir és reggel is volt mar így valaki ?

2022. ápr. 4. 07:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Miert lennek idióta ha nem tudsz normalisan választ adni akkor ne is írj. Sokan előbb is együtt vannak mar 3-4het után szerintem 6het elott 3nap nem veszes
2022. ápr. 4. 08:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos jóváhagyása elött együtt lenni idiótaság. Nem a 6 hetet kell kivárni, hanem legalább 6 hetet, meg amíg az orvos szerint is rendben vagy,

Ha más is az, attól még nem vagy normálisabb.

Ez olyan, mint amikor a dohányos/alkoholista arra hivatkozi, hogy rengeteg más is dohanyzik/iszik, és mégsem halt eddig bele!

Azt meg végképp nem értem, hogy ennyire nincs önfegyelmed, hogy nem tudsz egy hetet esetleg még kibírni szex nélkül? (Behatolás nélkül bármikor lehet, szóval az sem indok, hogy hiányzik az orgazmus!)

2022. ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül mondjuk a hat hetet, de hát van, aki képtelen az önmegtartóztatásra.


Szóval, de, nem vagy teljesen normális.

2022. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Nehéz az önkontroll semmi baj sztem mostmár úgyis letelik a 6 7
2022. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!