Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők, amikor megjön,...

Lányok, nők, amikor megjön, ti nem szoktatok idegbetegek lenni?

Figyelt kérdés
Én nagyon, most is zsibog a vérem, minden testrészem szét akar robbanni az indulattól, ok nélkül szinte.. Megőrülök.
2010. szept. 14. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
velem is ez van, elég nehéz magam kordában tartani :S
2010. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez előjel szokott lenni. Van hogy nincs is semmi más arra utaló tünet hogy "itt az idő". Sokszor a férjem szokta mondani az idegbetegeskedésem alapján hogy hamarosan meg fog jönni:)
2010. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elötte szokott inkább lenni ez a probléma:) Meg általában fájnak a lábaim, lehet ezért vagyok annyira ideges:D
2010. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úúú még mennyire :), én már menszi előtt egy héttel tiszta ingerlékeny vagyok, semmise jó, szóval készen vagyok olyankor teljesen.
2010. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon megvisel.Előtte három nappal már tiszta dili vagyok, és fáj mindenem.
2010. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok idegesebb, mint egyébként. :)

Engem csak az készít ki, hogy előtte 3-4 napig folyton csak (fogalmazzunk elegánsan) szerelmeskednék. De reggeltől-estig!


Aztán közben szerencsére lenyugszom kicsit, de az utolsó napokban már megint. :D


Úgyhogy végeredményben olyan, mintha nagyon fájna a hasam vagy idegbeteg lennék, mert nem tudok dolgozni és nem haladok semmire sem.

2010. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

általában én is előtte szoktam ingerlékeny lenni, abból tudom, hogy na, meg fog jönni, de most nem volt semmi, hanem ahogy megjött, duplán. ti tudjátok kezelni valamivel?

néha tényleg megőrülök szinte...

2010. szept. 14. 22:39
 8/12 anonim ***** válasza:

"

Engem csak az készít ki, hogy előtte 3-4 napig folyton csak (fogalmazzunk elegánsan) szerelmeskednék. De reggeltől-estig!

"


Remélem, hogy a barátod ezt megbecsüli :)

2010. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

:))


Hááát, nem tudom. Neki szerintem nem nagy változás, mert amúgy is állandóan zaklatom ez ügyben. Max. annyi, hogy ilyenkor türelmetlenebb vagyok és rá is telefonálok és mindent félbe kell hagynia.

Úgyhogy ja, biztos nagyra becsüli ezeket a napokat :DDD



Amúgy amikor régebben néha rámjött az idegesség mensi közben én megnéztem valamelyik számomra kedves filmet vagy zenét hallgattam nagyon hangosan vagy egyszerűen csak bementem a szobába, kiordítottam magam aztán ettem valamit :D

Vagy amikor még voltak akkor kiscicákat simogattam, ők mindig megnyugtattak. Nem lett volna szívem velük kegyetlenkedni :DD

2010. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előtte és utána pár napig depressziós és egyben idegbeteg vagyok, úgy érzem vége a világnak.
2010. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!