Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tapasztalt menstruacio...

Valaki tapasztalt menstruacio soran hogy olyan mint ha csirke maj darabok jonnenek ki?nagyon felek nem tudom mi lehet ez,zuhanyhzas kozben vettem eszre es nagyon faj a mehem kerek segi*s*tek

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 22:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
uhh :/ azt nem tudtam de legalabb ne fajna semmien gyogszer nem akar hatni
2022. ápr. 4. 22:37
 12/15 A kérdező kommentje:
10es meg nem volt ilyen soha
2022. ápr. 4. 22:38
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

A menstruációs vér nem alvad meg.


Amit látsz,az MIND nyálkahártya. Ha ilyen sok van, esetleg lehetséges lehet,épp vetélsz?

Vagy hormonzavar miatt egy erősebb menstruáció is esélyes. Menj dokihoz,csináljon uh-t.


Én a múltkor a semmiből majdnem elvéreztem egy menzesztől. Azóta 2 fajta vérzéscsillapítót kell szednem,ha megjön (exacyl és dicinone). És én nem voltam terhes biztosan.

2022. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
hat en is gondoltam vetelesre de nem hisszem,de a menstruaciom nem eros csak ezzek a darabos valami meg a meh fajdalom
2022. ápr. 4. 23:00
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Menstruáció az nyálkahártya leválás, ami fájdalmas és vérrel jár. Most valamiért vastagabb volt a nyálkahártya. Ha alkalmanként ilyen a menzeszed azzal semmi gond nincs
2022. ápr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!