Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy ez valami...

Lehetséges, hogy ez valami fertőzés lehet?

Figyelt kérdés

11 hetes kismama vagyok. Nem tudom, hogy írjam le az érzést, de kb reggel óta érzek a hugycsővem nyilásánál enyhe bizsergetg érzést, de nem kellemes. Felhívtam a háziorvosomat, hogy ez lehet esetleg felszálló fertőzésnek a jele, de azt mondta ez nem jellemző a felfázásra sem. Se rossz szagú vizeletem nincs , nem járok gyakrabban wcre annál mint ahogy egy kismama szokott, nincs megváltozott hüvelyfolyásom se és egyéb más tünetem sincs.


Arra gondolok, hogy esetleg egy ideget nyomhat a méhem.


Mással is előfordult már ez? Várjak esetleg 1-2 napot még elmúlik?



2022. ápr. 5. 10:29
 1/3 anonim válasza:
Ez nekem is volt, elmúlt pár nap után én sem értettem
2022. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem minden oké. Várok egy picit ezzel, mert az se akarok , hogy hülyének nézzenek. Jövőhét hétfőn megyek genetikai uh meg terhes gondozásra emiatt nem tudom, hogy mi legyen. :/
2022. ápr. 5. 10:42
 3/3 anonim válasza:

Fú sok ilyen van várandósság alatt, megértem az aggodalmad! Engem ez nyugtatott: terhesség alatt minden ami fura normális :DD


Kiveve persze az egyertelmu gombas es masfajta huvelyi fertozes

2022. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!