Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A súlyos, szétterjedt ótvart...

A súlyos, szétterjedt ótvart kórházban kezelik, vagy otthon is lehetsèges elmulasztani?

Figyelt kérdés
Atópiás dermatitis felülfertőződött, a fejbőröm, egész arcom, füleim, mellkasom ès a karomon is van.

2020. máj. 10. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Orvos nem mondott rá semmit?
2020. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem voltam eddig, mert szünetelt a helyzet miatt a nem sürgős esetek ellátása, csak sajnos közben sürgős lett, így jövő héten megyek dokihoz, de gondolom érthető okokból nem örülnék, ha most kórházba kéne mennem
2020. máj. 10. 16:36
 3/4 anonim válasza:
Ugyan így vagyok én is. Mikor máskor történt volna.. A Semmelweis egyetem indított távbőrgyógyászatot, én nekik küldtem el a képeket és panaszokat (atópiás dermatitus miatt kialakult ótvar szinte az egész testemre szétterjedt). Másnap online kaptam leletet, e-receptre felírtak antibiotikumot és két kenőcsöt. Azt írta a terápia megkezdése után, ha nem kezd javulni, akkor be kell mennem. Remélem hat, mert most nem szívesen megyek sehova pláne fertőzéssel terhelt szervezettel. Írd meg mi volt! 28/F
2020. máj. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Én végül hétfőn reggel bementem a bőrklinikára, mert sokat romlott az állapotom éjszaka, fogadtak, és én is antibiotikumot kaptam meg fertőtlenítő krémet. Ha nem javul, akkor vissza kell mennem mielőbb, de egyébként majd jövő hétre adtak kontrol időpontot
2020. máj. 15. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!