Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nővérem meddő, és ma szándék...

A nővérem meddő, és ma szándékosan az alhasamat megrúgta, hogy nekem sose lehessen gyerekem. Szerintetek, ha nem véreztem, csak olyan érzésem van, mintha izomlázam lenne, akkor aggódjak, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Terhes vagy akkor eleg veszelyes ha nem vagy az akkor nemhiszem, hogy nagyobb kart okozott volna.
2022. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes.
2022. ápr. 6. 08:59
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem leszel attól meddő hogy megrugták az alhasad. A nővérednek meg pszichiáterre van szüksége mert nem normális.
2022. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 köszi a választ neked is. Az. Világ életében ilyenekt csinált:(
2022. ápr. 6. 09:59
 5/18 anonim ***** válasza:
99%

Mondd neki, hogy ha egyszer úgy rúg meg, hogy bármi nyoma lesz, látleletet vetetsz, és mész a rendőrségre.

Testvér vagy nem testvér, ilyeneket senkitől ne tűrjél el!

2022. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
98%
Igen, sürgősen fejezze be a nővéred, mert ezért leültethetik, ugyanis maradandó károsodása lehet! Előbb vele beszélj, aztán szüleiddel rokonaiddal és ha nincs eredmény akkor hatóság!
2022. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Úristen milyen emberek vannak!Jelentsd fel ha még egyszer rugdalózik az elmebeteg testvéred.Nem leszel ettől meddő de ne tűrd el hogy szadizzon rokon ide vagy oda.Orvosi segítség kellene a nővérednek mert nem normális.
2022. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyszer a meztelen fenekemet fotózta..ez évekkel ezelőtt volt, de a napokban mondta nekem, hogy elkudte a párjának, meg hogy oldalakra feltöltötte. Hát, nem tudom már mit higyjek el neki. Régen nem volt ekkora szemétláda velem. Szerintetek csinált ilyet? Mondjuk hulyeseg idegenektől kérdezni ezt, de tehetetlen vagyok. Szüleimet nem érdekli, ők nem néznék ki belőle:(
2022. ápr. 6. 20:08
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
8-ra: szerintem csak a szája járt, szerencsére.
2022. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Barna folyásom van azóta...17 nap múlva kéne megjonnie..
2022. ápr. 7. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!