Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a háziorvosom...

Szerintetek a háziorvosom helyesen járt el? Felfáztam terhesen

Figyelt kérdés

Kedden délelőtt mikor rendelt még nem volt egyértelmű, de délutánra már tudtam, hogy az.(Már nem rendelt a doki) Akkor felhívtam a védőnőmet és annyit mondott, hogy szedjek tőzegáfonya kapszulát és igyak sokat, de konzultáljak a háziorvosommal. Ma délután felhívtam elmondtam a panaszaim hogy égetet a hugycsővemnél, alhasi fájdalom és zavaros vizelet. Annyit mondott reggel vigyem el az első vizeletemet elküldik laborba és pénteken megnézi az eredményből, hogy szükséges-e antibiotikum, illetve ha igen akkor milyet. Addig tőzegáfonya kapszula, kamilla tea és sok ivás.


Plusz lehet, hogy csak az idegeskedés miatt, de megy a hasam azaz híg a székletem ma 3* voltam így wc-n.(erre azt mondta diétázzak) Meg lehet már a sok teától émelygek


Amiatt aggódom, hogy ne hogy baja legyen a babámnak, hogy tovább fertőzödik.


11 hetes kismama vagyok.


Volt valaki ilyen helyzetben?



2022. ápr. 6. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, helyesen járt el
2022. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Mi mást tehetett volna az orvos? Terhesen főként nem fog neked azonnal antibiotikumot felírni.
2022. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már kb egy hónapja kinlodok és most kaptam rendes antibiotikumot. Ne aggódj mar ennyire ez mar a masodik kerdesed.😂

Kapsz gyogyszert, de en ezt egyébként a nőgyógyásszal beszélnem meg, nekem is ő írta fel mert a háziorvos szerint nem kell…

Vagy urológust keress fel ezzel a problémával.

2022. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!