Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlanátok ha egy szinte...

Mit ajánlanátok ha egy szinte gyógyult aranyér újra nő és vérzik kemény széklet miatt?

Figyelt kérdés

Szóval néhány hete először volt aranyerem. Kentem reparonnal és egész szépen visszahúzódott és rendbe jött

Ma viszont nehezebben ment a wc-zes es keményebb volt a székletem és újra előjött. Nőtt és vérzett.

Mit ajánlanátok? Székletlazítot azért nem szeretnék mert nem mindennap kemény a széklet csak néha. Ha viszont igen akkor felsérti az aranyeret újra.


2022. ápr. 7. 14:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve igaz hogy ilyenkor kerülni kellene hogy sokat üljünk és a tanga viselését is?
2022. ápr. 7. 14:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egész életedre probléma lesz. Törekedni kell arra, hogy ne legyen olyan kemény a székleted. Több folyadék, rost fogyasztás.
2022. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1: Talán nem a szomszédom adta, reklám mondta kenöccsel (?) kellene probálkozni hanem elmenni orvoshoz!

2: Amig nem gyogyul meg, még mindig jobb a lágy széklet mindig, mint a néha szorulás?

3: A #1-ben igazad van.

2022. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Céklalé + Sportoljál
2022. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Proktológust.
2022. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legjobb proktológus, ha budapesti vagy: Bánfalvi doktorúr.

Én hozzá mentem vérző problémával anno.

2022. ápr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!