Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt pisilés...

Menstruáció alatt pisilés után törlésnél a vérből megy a szeméremszőrzetre is, ez mormális vagy én csinálom roszul?

Figyelt kérdés
Pontosítva: fent a nagyajkak találkozásánál levő szőrszálakra megy, akárhogyan törlöm, szinte mindig.

2022. ápr. 11. 16:39
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
20%
és akkor ha szerinted 1 mm-re van, akkor hátrafelé törlöd?
2022. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

41. Te mit értesz hátrafelé alatt? Most komolyan azt hiszem, hogy elbeszélünk egymás mellett!

Én elölről törlöm a gát felé, ahogyan a legjobban higiénikus...

2022. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
magyarul a hüvelyed felé...
2022. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
59%

43. Igen, ezt így kell, neked nem tanították meg vagy mi? Olvastad amit belinkeltem, vagy csak zsigerből nyomkodod a pirosat?

Tudod ha pisilsz a pisi lefelé csorog és befolyik a hüvelyedhez és azt kikell törölni, lehetőleg úgy hogy ne a szaros segged baktériumait töröld bele a hüvelyedbe!

Mivel tudod a pisi teljesen steril a szar meg nem!

2022. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
82%

Ezt most komolyan nem értem, a 42. válaszom felpontoztátok, a 44-est meg le, pedig ugyan azt írtam...

Most mi van?????

2022. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
65%
én senkit nem pontoztam sehova, nem tudom miből gondolod. viszont a pisit előrefelé, a fenekemet pedig hátrafelé törlöm, hogy egyiket se a hüvely felé töröljem.szerintem így higiénikus. nem is volt még soha semmi betegségem, fertőzésem, pedig nem mai csirke vagyok.
2022. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
82%

46. a 80% és a 76% felhasználóra gondolok, akik valamikor fel valamikor lepontoznak, pedig végig ugyanazt mondom...

Nekem sem volt sose semmi bajom, de figyelj a pisitől nem is lehet, mert abba nincsenek baktériumok alap esetben.

2022. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
81%

Persze, hogy normális. Ha épp akkor jön belőled egy nagyobb adag vér, az tud folyni mindenhova. A WC papírtól is függ, hogy mennyire nedvszívó. Van olyan, amin még a pisi is elfolyik.

A törlésirányon való vitázást meg nem értem. Ha a hüvelytől törlünk előre, abból semmi baj nem lesz, hiszen nem a fenekünktől húzzuk a papírt. Aki nem tudja belőni a hüvelye kimenetének a helyét, és a feneke felé matat a papírral, az elég ügyetlen, az tényleg mindent hátrafelé töröljön.

2022. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2022. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
74%
Én őszintén, mindent hátsó irányából hátrafelé törlök, mert nagyon sokszor felfaztam fiatal lányként. Úgyhogy nekem az nem vált be, hogy hüvelytől felfelé törlök, a húgycsőnyílásba is bekerülhetnek olyan bacik, amik a hüvelyben a savas Ph miatt elpusztulnak, de a húgycsőben már fertőzést okoznak. Én a biztonság kedvéért mensi alatt 2x törlök. Több WC-papír, de higiénikusabbnak érzem. Munkában nem lehet megmosakodni nap közben, ezért nekem ez vált be.
2022. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!