Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy ovulálok?

Létezik, hogy ovulálok?

Figyelt kérdés

Egy hete ért véget a mensim, ami 3 napot késett. Csináltam tesztet akkor, negatív lett, a mensim viszont olyan volt, hogy csak méhnyakhártya darabkák jöttek ki belőlem, kb. 2x volt olyan, hogy enélkül pisiléskor véres volt amikor megtöröltem. De mivel végülis csinálta a dolgát, nem aggódtam, és ugye a teszt is negatív lett.


Most viszont tökre fáj a mellem, igazából már hétvége óta érzem, és 36,8 a "lázam", picit több a folyásom(bár ez nálam mindig változik). Létezik, hogy máris ovulálok, vagy szerintetek kezdjek el aggódni?

18/L



2022. ápr. 12. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Min akarsz aggodni? Megjott, teszted negativ, tehat terhes nem vagy. Mivel az ovulacio a ciklus kozepen van altalaban (ez lehet akar korabban, kesobb is!), te meg ha jol szamolom, most a 12. napon vagy, akkor akar lehet az is, bar mas is.

Itt csak a mellfajdalom kerdeses, ez pms tunet, nem ovus, tehat passz, hogy mitol van. Lehet van egy kis hormonzavarod.

2022. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy ovunál fájt a mellem, tehát ezért kérdeztem. A hormonzavar az elképzelhető.
2022. ápr. 12. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármikor ovulálhatsz.
2022. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!