Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok nektek is érzékeny..?

Lányok nektek is érzékeny..?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos elég érzékeny vagyok a hugyuti fertőzésekre, multkor bevásárló központban pisiltem és valahogy odacsapódik egy pici csepp, pedig nem ültem le..

És máris fertőzésem lett

Vagisan krémmel kentem nem javult

Bepantennel is probaltam.. nem javul

Mi a tartos megoldas erre?

Nagyon erzekeny vagyok a fertozesekre ://



2022. ápr. 12. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Az a tartós megoldás, hogy el kell menni orvoshoz, aki csinál rendes tenyésztést, és nem öngyógyítgatni, mert annak előbb-utóbb az lesz az eredménye, hogy semmi sem használ.
2022. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
A lényeg, hogy a pasid elhiggye ezeket a távolból történő megfertőzéses meséidet.
2022. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan mi ez a rosszindulat egy átlagos egészségügyi kérdés felé? Simán lehet ilyen, hogy valaki ennyire érzékeny.


Régen én is minden ilyet osszeszedtem (szűz voltam, mielőtt belekötnétek) és ami megoldotta a problémát, hogy lecsereltem a fehérneműimet 100% pamutra, és elhagytam az ilyen New Yorkeres bugyikat.


Ha nem javul, orvos.

2022. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Rosszindulat?

Képzeld én meg úgy kaptam el a nemi bajt, hogy az utca túloldalán elment egy tripperes pasas.

2022. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

A kérdező nem AIDSes hanem összeszedett egy fertőzést/ gombát. Van aki érzékeny rá, van aki nem. Aki érzékeny, simán attól is kap egy gombát, hogy 1 óráig ül vizes fürdőruhában a balatononnál.


Szóval igen, rosszindulatól árulkodik, hogy egy vélhetőleg fiatal lányt, egy sima fertőzéssel, hazudnak és nemibetegnek titulálsz.

2022. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%
A nők mindig hazudnak...
2022. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Szánlak téged, hetes. De most gondoljatok már bele, mekkora megkeseredett incelnek kell lenni ahhoz, hogy még az nők egészsége rovatba is jöjjenek fröcsögni.


Egyébként kérdező, csak hogy te is választ kapj, próbáld ki még esetleg a canesten krémet, hátha gombát szedtél össze. Ha az sem segít, akkor sajna tényleg doki.

2022. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves rosszindulatu emberek.

A párommal évek óta együtt vagyunk és senki másom nincs rajta kívűl.. abortuszom volt nemrég idióták.. azóta nagyon érzékeny vagyok az intim fertőzésekre

Egyszer tapasztaltam eddig de 1 napig tartott

Most viszont 3-4 napja

Nem eg csak napi 1-2x

Tehat nem allando a problema


Utana tennem azt is a rosszindulatu embereknek hogy mindenki magabol indul ki, es mivel 3 evente 1x pisilek bevasarlokozpontban, es pont par napja volt ilyen alkalom

Es felfroccsent par csepp igy masra nem tudok gondolni..

szerinted ha lenne mas partnerem itt keresnem a megoldast?

Lehet te nem erzed at a problemat ferfikent mert a 2centis farkaddal csak messzirol kell celozni, probalj meg gugolva pisilni…

A hasznos valaszokat pedig koszonom, en is a canestenre gondoltam egybol, az allami nogyogyaszokkal az a baj felir valamit es mehetsz is.. igy volt legutobb

Abortusz utan sokat gorcsoltem

Visszamentem

Felirt gorcsoldot majd elmulik

A magan pedig eleg draga :/

2022. ápr. 13. 00:21
 9/13 A kérdező kommentje:

Mielott ebbe is belekotnenek a rosszindulatuak, azert volt abortuszom 23evesen mert nem szeretnenk babat vallalni addig amig nincs fix anyagi hatterunk..

sajnos egyikonknek sem adatott gyerekkorban puccos korulmeny

Igy nem szeretnenk ha a gyerekunk csak minimalberes szulok gyereke lenne!

2022. ápr. 13. 00:25
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezt meg lehet előzni amúgy azzal, ha raksz wc papírt a kagylóba és nem fröccsen vissza. Az abortuszt pedig gumival, fogamzásgátlóval, vagy esemény utáni tablettávál.
2022. ápr. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!