Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lányok, borostára érzékeny...

Lányok, borostára érzékeny bőr csókolózásnál?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem lenne a borostával,ha nem szedné szét a szám alatti bőr részt,a dörzsölés miatt.

Nem kell hozzá sok, elég kb 2 perc smacizás......

utána piros ég fáj, és másnapra sebes lesz, majd lehámlik. Attól is tartok hogy egy idő után bőrkeményedés fog nőni oda.....

Borotválkozik a párom de nyilván nem minden nap,mindenki utál borotválkozni,meg is értem,csak igy ez nem tul jo. Nincs valami megoldás?

29 vagyok



2015. jún. 24. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Van. Ha borostás, ne csókolózz vele.
2015. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak. Ne csókolózz vele ha nem borotválkozik. Nagyon égő, mert más is látja, ha ki van sebesedve az arcod.
2015. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

annyira nem látszik,egy barnás folt lesz, csak annyira sebesedik hogy kiszárad rajta a bőr mert meg van dörzsölve ,szoval nem látványos annyira csak fáj...

amugy nyilván igyekszem nem smacizni vele ha borostás de azért gondolhatjátok hogy mikor ránktör "a dolog" akkor nem fogom elküldeni hogy oké de elöbb menj el borotválkozni... nyilván egy rövidebb hétköznapibb csókná nem fogja szétszedni a számat,de azért aközben nyilván több a smaci.

2015. jún. 25. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!