Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a genitális szemölcsök már...

Ha a genitális szemölcsök már elmúltak (kezelés nélkül), akkor a vírus még bennem van?

Figyelt kérdés
Lehet szeretkezni anélkül, hogy átadjam a vírust?
2010. szept. 15. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az nem jelenti, hogy a vírust is legyőzte a szervezeted :( - érdmes egy HPV tesztet csináltatni, igaz 5000 Ft, de megéri, különben oda-vissza fogjátok adogatni.
2010. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem voltak ilyen szemölcseim!Garantálom hogy nem múltak el,ugyanis a szemölcsnek az a lényege hogy gyökerestül kell eltávolitani,az meg csak műtéttel érhető el.Vissza fognak nőni,de egyébként az egyik orvosom szerint 5 év után lehet azt mondani hogy már többé nem nő ki,a másik dokim szerint ha egyszer elkaptam sosem fog eltünni...egy darabig tünetmentes lehet csak.Én műtéttel távolítattam el kb.2éve,azóta még nem volt,hála az égnek,mert a műtét is fájt,és a gyógyúlás sem volt kellemes.
2010. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Helyileg az ezüstnitrát (lápisz képes eltávolítani a szemölcsöt gyökerestől,a szervezetben azonban még ezután is maradhat vírus.Azt egyedül csak az ezüstkolloid tudja eltávolítani.
2010. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezüst-kolloid - KAMU!!!!!!!!!!!! legalábbis az biztos, hogy nem távolítja el a vírust a szervezetből! Nem mondom, hogy nincs jó hatással rengeteg dologra, de élő példa vagyok rá sajnos, hogy a vírust nem győzi le, pedig 6 hónapig ittam....
2010. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A HPV vírust az ezüstkolloid sem tudja eltávolítani, sőt a gyógyszerek sem, az életre szól...
2010. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igenis el tudja csak nem az a kamu amit itt nálunk kapsz.
2010. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsőtől kérdezném,hogy hol csinálják ennyiért? Én úgy tudtam 15 000 Ft-ba kerül.
2010. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit jelent az a "nálunk" , de biztos forrásból vettem az ezüst oldatot, és nem mondom, hogy nincs jó hatáse, de sajnos a vírust nem írtja ki...
2010. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mesosilver.(halványlila színű)csak ez a Tuti!

Kapható:www.purestcolloids.com

2010. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-03 09:38


Székesfehérváron pl. 5000Ft, ez tuti, nemrég csináltatott párom , és úgy tudom ez egységes.

2010. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!