Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nagyon kilógnak a kisajkaim...

Ha nagyon kilógnak a kisajkaim az ellen segít az intim torna ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2022. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos nem, a "kilométeróra állását" nem lehet nullázni.
2022. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem, de ez miert zavar teged ?
2022. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert szerintem szebb akinek olyan mint egy barack
2022. ápr. 19. 09:28
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
micsoda? ti azt mondjátok, hogy a "használattól" változik az alakja?
2022. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én arra direkt nem is válaszoltam akkora baromság volt.Nekem ilyen sztem 13 éves korom óta
2022. ápr. 19. 09:32
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
5 vagyok. engem megerőszakoltak és azóta azt érzem, hogy nem olyan mint volt (rosszabb lett valahogy az alakja), ezért érdekelne, hogy lehetséges-e tényleg, hogy ettől megváltozott?
2022. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
ja és természetesen mondtam az orvosnak, de még csak a leletemre se írt erről semmit, sem nem mondott szóban sem
2022. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

7

Nem tartom valószínűnek.


Nekem a szülések után változott. Megmondom tök őszintén, hogy nem tudom, hogy pontosan miért, de azt tudom, hogy ez szokványos. Engem soha nem zavart, sőt, nekem tetszik. :)


Némi olvasmány (inkább látnivaló): [link] (Nagyon explicit képekkel.)

2022. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Na persze magyar nyelvű oldalon nincs magyarázat. :(


"11. Your labia could be a different color or shape.

Your vulva and vagina before and after birth can look totally different. Pregnancy causes a rise in estrogen and progesterone, which in turn causes an increased blood flow. That increased blood flow can cause the labia to darken and even cause a slight change in shape. The change in shape is also due to the surge in blood—the labia majora may retract, and their retraction can cause the labia minora to appear larger or even show for the first time.


The coloring and shape may return to their original appearance when your hormones and blood flow level out after birth, but the change may also be permanent. "There are some women who say it looks the same and there are some women who notice their labia is longer or hangs differently," explains Dr. Shepherd."


11. A szeméremajkai más színűek vagy alakúak lehetnek.

A szeméremtested és a hüvelyed a szülés előtt és után teljesen másképp nézhet ki. A terhesség hatására megnő az ösztrogén és a progeszteron szintje, ami viszont fokozott véráramlást okoz. Ez a megnövekedett véráramlás a szeméremajkak sötétedését és akár enyhe alakváltozását is okozhatja. Az alakváltozás szintén a megnövekedett vérmennyiségnek köszönhető - a nagyajkak visszahúzódhatnak, és visszahúzódásuk miatt a kisajkak nagyobbnak tűnhetnek, vagy akár először is megmutatkozhatnak.


A színezés és az alak visszatérhet az eredeti megjelenéshez, amikor a hormonok és a véráramlás kiegyenlítődik a szülés után, de a változás maradandó is lehet. "Vannak nők, akik szerint ugyanúgy néz ki, és vannak nők, akiknek feltűnik, hogy a szeméremajkuk hosszabb vagy másképp lóg" - magyarázza Dr. Shepherd.


Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2022. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!