Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Szeklet

Mi lehet ez? Szeklet

Figyelt kérdés

20 éves vagyok.

Amikor kemény a szekletem akkor élénk piros ver látszódik..

2021 decemberében elkezdtem inni a dulcosoft szekletlazito termékét. Nem is volt utána kemény, és véres

Néha elofordul hogy nehéz ételeket ettem és keményebb lett tőle a szeklet és akkor egy kis vrr volt de amúgy semmi.



2022. ápr. 17. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez normális, gondolom kis repedés.
2022. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs aranyered? Ki tudod magadnak tapintani, ha odanyúlsz, egy kis darab ki fog állni az ánuszodból.
2022. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyet ki tud váltani székrekedés, vagy akár hasmenés. Egyik mert kidörzsöl, másik mert felmarhat/záróizmot szétszedi.

Szerintem ilyen mindenkivel előfordul, csak nem figyelik sokan a székletüket.

Ha piros vér és a széklet tetején van a nyákon pl.csíkban, foltban, az az ánusztól jön valószínűleg. Végbél, vagy végbélnyílás.

Lehet egy akut sérülés, de krónikus probléma is pl. aranyér, fissura, végbélgyuszi, kripta gyulladás stb.


Ha komolyabb gond okozza, mondjuk egy polip, ne adj Isten daganat, akkor a vér bőséges ls nagyon szembetűnő. Ha még komolyabb (belső mondjuk) az sötét és az egész székletet elszínezi.


Nálad az első esetről van szó (: egy proktológust keress fel, ha nem múlik, vagy fáj belül valami, csíp.

2022. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!