Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sziklakeményet tudok csak...

Sziklakeményet tudok csak magamból kierőlködni, nagyon félek. Valaki?

Figyelt kérdés
Most voltam nagywc-n és sajnos csak egy vastag, kemény széklet jött ki, nem véreztem meg semmi, de fájt nyomás közben és utána is a popsim. Ittam rendesen folyadékot és nem szokott ilyen előfordulni. Mi lehet a gond? (N/23)

2022. márc. 21. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Sok szénhidrátot és kevés rostot fogyasztottál. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Főzelékek, párolt, rakott, töltött zöldségek.
2022. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Lekvár tejjel.
2022. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Egy szűzteát kortyolj el. Ha nem változik a helyzet, akkor pedig két naponta egy-két korty keserűsós víz.
2022. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%

Szia!

Ne félj, ez még nem katasztrófa. Kicsit figyelj az étrendre, ahogy az első írta, fogyassz rostgazdag ételeket. Zöldséget és gyümölcsöt vigyél be többet. Ha pedig ilyen szilárd és kemény, akkor érdemes kerülni az olyan dolgokat amik élesek lehetnek. Mondjuk pattogatott kukorica, vagy magvak, zabpely. Ezek ha távoznak egy ilyen szilárd végtermékkel akkor megvaghatnak belülről és az okozhat vérzést. De attól sem feltétlenül kell vészesen megijedni.

2022. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!