Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázás, menstruáció és...

Barnázás, menstruáció és terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lehet butának nevezni mert tényleg butaságot csináltam viszont aggódok és úgy érzem hogy más emberek válaszával többre megyek mint hogy az interneten keresgéljek.



Szóval amitől félek hogy terhes vagyok (18), március 20.án találkoztam a barátommal ,annyi történt hogy volt rajtam bugyi és 10-20 másodpercre oda ültem (nem bele) és kicsit elő dolgos lett a bugyim, ebben a hónapban ki is maradt 26.án kellett volna megjonnie.



Jellemző rám hogy késik-változik, régebben volt hogy ki is maradt hónapokat.



Illetve múlt hónapban volt egy végbél tályogom.Ami rengeteg vérzéssel járt.De ténylegesen nagyon sokkal,folyamatosan vérzett.Nem tudom hogy ez hatással lehetett e rá?



A mai nap volt barnázásom viszonylag erős de nem pirosas.



Szerintetek mit jelent?


2022. ápr. 18. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, legalábbis nem a március 20-án történtektől! Ehhez nagyon kevés, hogy beleülsz az ölébe bugyiban, minimum behatolás kell hozzá.

Az, hogy beteg voltál okozhatja, hogy kimaradt, lehet a barnázás azt jelzi, hogy most fog megjönni.

2022. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Rendszertelen menzesszel fel kéne keresni egy nőgyógyászt
2022. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Még a covid előtti időszakban voltam nőgyógyásznál vele, kaptam egy antibiotikumot ami olyan szintű vérzést okozott hogy osztálykirándulásra se tudtam elmenni hiába volt 4.-5. nap.



Illetve alapjáraton azt tapasztaltam hogy amikor háziorvoshoz mentem akár milyen problémával pl.torokgyulladás hozzám vágott egy három szemes antibiotikumot, ami erős volt, rendbe hozta a torkom de az az havi menstruációm ki is maradt.



Már annyiszor lettem lekezelve mindenféle antibiotikummal hogy rendesen felel orvoshoz menni , hogy most vajon mi lesz, milyen erősségűt kapok és mi lesz a hatása függetlenül a problémától.



Egyébként más nem történt, előtte se és azóta se.(Szűz vagyok)

2022. ápr. 19. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!