Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a sárga...

Miért nem múlik el a sárga folyásom?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Januárban kezdődött az egész. Akkor meg hüvelygombám volt, azóta nagynehezen leküzdöttem, de a folyásom mèg mindig sárga, de ma például zöldes volt. Nagyon nyomaszt, ennyi idő, és kidobott pénz után ugyanis rengetegszer voltam már nőgyógyásznál vele, sok kupot is felírt de még mindig nem múlt el. Már szinte mindent kipróbáltam, és nagyon el vagyok keseredve. Előre is köszönöm.
2022. ápr. 19. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert nem hüvelygombád van, hanem gyulladás.

Milyen szerekkel kezelt?

2022. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gynoxin 600mg, gynoxin 3x200mg, ezeket irta fel a nőgyógyász meg a télen. Március elejen a sarga folyasra a Micovag Plus hüvelykúpot javasolta, amiből először elhasználtam 10 dbot a folyásom rendben lett, majd a menstruáció közeledtével újra sárga lett. Majd a menstruáció után javasolt egy újabb 10dbos Micovag Plus hüvelyflóra visszaállító kúrát, egy ideig rendben volt minden majd utána újra visszaállt menstruáció előtt pár nappal az enyhe viszketés és a sárga folyás.
2022. ápr. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!