Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavar?

Menstruációs zavar?

Figyelt kérdés

12 éves koromban amikor elkezdtem menstruálni gyakorlatilag az elejétől kezdve rendszeresen megjött, 28 naposak voltak a ciklusaim és semmilyen fájdalmat nem éreztem.

2 hónapja viszont fáj a hasam mielőtt megjön. Nem görcsöl, hanem olyan fájdalom, mint amikor az oldalunkba beszorul a levegő, csak erősebb. Múlt hónapban 3 napot késett. Akkor az egész hasam fájt, lábra alig bírtam állni. Ebben a hónapban viszont 5 nappal előbb megjött és a hasam alatt éreztem az említett fájdalmat, csakis közvetlenül pisilés után, és folyton olyan érzésem volt, mintha pisilnem kéne.

Érettségi előtt állok, szóval arra is gondoltam, hogy esetleg a stressz miatt történik ez, vagy talán szimplán felfázás.

(Nem tudom ez mennyire releváns információ, de decemberben kezdtem el szexuális életet élni, megfordult a fejemben, hogy talán az is bezavarhatott.)

19L



#menstruaciosfajdalom
2022. ápr. 20. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen fertőzés, esetleg ciszta. Feltétlenül nőgyógyász kell.
2022. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!