Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet használni a tisztasági...

Lehet használni a tisztasági helyett is normál, szárnyas betétet naponta? Vagy azt csak menszeszkor szabad?

Figyelt kérdés

Egyik se vált be igazán tisztaságiból, viszont anélkül meg nem kényelmes, ahogy sok más nőnek sem. Lehet használni napi használatra is szárnyas egészségügyi betétet, vagy azt csak akkor lehet ha megvan a vérzés? Milyen hátránya/hátulütője van esetleg?

Van esetleg még más nő, akinek ez eszébe jutott és így helyettesíti a tisztaságit?



2022. ápr. 26. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos, csak mondjuk elég drága.
2022. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, természetesen semmi bajt nem okoz, csak azért nem szokás, mert az drágább és nem indokolt a mérete, ha épp nem menstruálsz. De ha neked az kényelmesebb és szeretnéd, akkor nyugodtan.

Amúgy nem tudom milyen tisztaságibetéteket próbálhattál, én szoktam sűrűn használni, de szerintem nem is lehet érezni, hogy ott van. Talán a legelején, amíg még merevebb kicsit, de utána egyáltalán nem. Szóval én a helyedben inkább ebből keresnék jobbat és nem szárnyasat használnék a mindennapokban.

2022. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván lehet, de ahogyan a fenti válaszoló is írja, az egészségügyi betét jóval drágább, mint a tisztasági.

Azon felül szerintem kényelmetlenebb is, mivel jóval nagyobb, meg talán kevésbé szellőzik a mérete miatt, így talán nem is túl egészséges mindennapi használatra.

Én is szoktam használni tisztasági betétet, nekem azok a fajták váltak be, amelyeknek a széle a bugyi méretőtől függően behajtható, akár az egészségügyi betéteké. (Nincs szárnya, csak a két végénél a szélén nincs "tömés", pl. tanga esetén behajtható.) Ha esetleg azért kényelmetlenek a tisztasági betétek, mivel az oldaluk hajlamos feljönni, akkor javaslom, hogy próbálj ki egy ilyen típusút, erre ez kialakítása miatt nem jellemző.

2022. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért ne lehetne? Ki az aki nem engedélyezi ezt?😃
2022. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!