Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is tapasztal masszív...

Más is tapasztal masszív álmatlanságot PMS idején?

Figyelt kérdés

Kb öt nappal azelőtt, hogy megjön, elkezdek tök éber és feszült lenni. Van, hogy az egész éjszakát átforgolódom szemhunyás nélkül, ráadásul olyan hőhullámaim vannak ilyenkor, mint egy változókorú nőnek. Ehhez társul a nonstop idegesség. Nem látványos szintű, de érzem, és emiatt persze éjszaka sem tudok lehiggadni.

Valakinek használt erre bármi? Gyógynövényeket már próbáltam, de sajnos nem vált be. (sedacur forte)


2022. ápr. 26. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nálam még erősebb az álmosság,de előfordul ilyen is tök éber vagyok konkrétan azelőtti nap mielőtt megjön. Citromfűteát próbáld ki.
2022. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
/nekem telihold előtt 3 nappal kezdődik ez amit leírtál. Onnan szoktam tudni, hogy jön a telihold. Utána csokken fokozatosan/
2022. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is altalaban a holdjarashoz igazodik a mens.
2022. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!