Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenkor - karantén idején -...

Ilyenkor - karantén idején - milyen lehetőségek vannak egy szellemileg erősen leépült, de még nem magatehetetlen, viszont masszív alkoholista ember ellátására?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 14:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Pénz nem akadály...(felső határ: havi 1,5 millió, ennyi a nyugdíja)
2020. márc. 21. 14:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez te vagy?
2020. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, a családunk egy kedves barátja...Bár nekem lenne havi, másik országtól alanyi jogon járó, havi, rendszeres, megvonhatatlan, állandó 1.500.000 forintos jövedelmem... semmi nem érdekelne, mennék innen a világ túlsó végére (mondjuk Jamaikába, vagy valamelyik karibi államba), és haza se jönnék soha...
2020. márc. 21. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Havi 200-ért gondozd.
2020. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem hajlandó adni egy fillért sem, volt olyan egy hétig, hogy vettem neki ezt-azt, főztem rá, azóta is lóg ennek a költségeivel...


Bezzeg taxival jár, és a taxisnak - saját két szememmel láttam - a fuvar árához képes nem egyszer 2-300%-os borravalókat ad...

2020. márc. 21. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Akkor mi a kérdés?


Pusztuljon el egymagában az ilyen f...sz gyökér.


Mi az hogy lóg az árával? Rúgnám be az ajtót és behajtanám rajta. Nem ám még ellátás.

2020. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Család barátja? Ilyenekkel normális ember nem barátkozik.
2020. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!