Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után meddig állhat még fent fokozottabban trombózis veszély?

Figyelt kérdés
Egy hónapig szedtem

2022. ápr. 28. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Abbahagyasa után?

Alatta van nagyobb esély a trombózisra.

2022. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21 szemet vettem be belőle és rá 3 napra elkezdett fájni a lábam. Ezért merült fel bennem. Valószínű csak rosszul mozdultam, de elég paragép vagyok. Ha nem szedtem volna, eszembe sem jutna. :)
2022. ápr. 28. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

És komolyan ezért abbahagytad?

Azért azt tudod hogy ez hormon, nem valami vitamin amit csak úgy abba lehet hagyni?

2022. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ezért hagytam abba, mivel tudom, hogy nem vitamin szedtem be belőle 21 szemet. Hangulat ingadozások, ingerlékenység jelentkezett tőle. Egyszer már szedtem évekkel ezelőtt, akkor pánikbeteg lettem. Az orvosom javaslatára tettünk próbát hátha azt akkor más okozta, de úgy tűnik nem.
2022. ápr. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!