Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet az oka?...

Szerintetek mi lehet az oka? Volt mar valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes vagyok, mert mar 11.napja késik a mensim.

Annyit tudni kell, hogy kb. 2honapig folyamatos visszaterő hüvelygyulladásom volt, amit a mostani kezelés után érzem úgy, hogy teljesen elmúlt.

Előző hónapban is volt ilyen problémám, viszont akkor megjott.

A párommal nem is mondhatni igazán azt, hogy szexeltunk, mert nem élvezett el,mert a gyulladás miatt nekem fájt és kértem hadjuk abba.

Valamiért attól félek, hogy elovaladektol esetleg teherbe eshettem. Az együttlétunk az viszont par percig tartott, mert, ahogy leirtam nagyon fajt es abbahagytuk.

Gondolok en mar a stresszre, vagy a gyulladás állhat mögötte.

Mar tanácstalan vagyok. 😔

Annyi, hogy gorcsolok mar egy ideje es pattanásos az arcam is, ami mensi elott 1-2hettel szokott jelentkezni nalam.

Teszteltem, ami negatív lett.

Szoval most csak meg idegesebb vagyok, hogy miert nem jott meg.


2022. ápr. 28. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha teszted negativ, akkor biztos, hogy nem terhes, de konyorgom, tessek mar normalisan vedekezni, ha nem akartok gyereket!

A megszakitas nem vedekezes.

Keshet egyebkent stressztol, gyogyszerektol is, en most nem aggodnek ezen nagyon, majd megjon valamikor.

Ha kimaradna 2 honap, akkor persze elmennek orvoshoz.

2022. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármitől késhet, akár egész ciklus is kimaradhat néha. Ha nem vagy terhes, akkor ne foglalkozz vele, a stressztől csak tovább késik.

Az viszont nem világos, hogy miért nem védekeztek? Ezt az aggodalmat megspórolhattad volna, ha minimum gumit húz! Nem beszélve arról, hogy ha kezelés alatt állsz nem is kellene szexelni, sőt valószínűleg azért tér vissza, mert ő is fertőzött, csak nála nem okoz tüneteket, ha ő nincs kezelve folyamatosan újra fertőz.

2022. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!