Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérdezni szeretnék tőletek,...

Kérdezni szeretnék tőletek, akik voltak már hasonló helyzetben. Mi lehet vajon az oka?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3honapja visszatérő hüvelygyulladásom van.

Az elején nem kezeltettem magam, mert azt hittem, hogy gomba és, mivel évekkel ezelőtt volt már azt hittem tudom kezelni vény nélküli kúppal, de nem.

Aztán elmentem nőgyógyászhoz írt fel kúpot ami enyhítette, de aztan visszajott.

Elmentem újra, ahol a doktornő írt fel antibiotikumot, kúpot es gyógyszert is.

Segített, de 2-3napja újra érzem, hogy fáj ott, a hasam alja is és bő, fehér folyásom van.

Voltam tavaly novemberben rák szűrésen, negatív eredmény.

Aztán vagy 2honapja teljes verkepen is voltam, negatív eredmény.

A menstruációm normális, vagyis késik pár napot, de mar évek óta. Erre egyszer azt mondta a nőgyógyász, hogy hormonok miatt.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy, akinél volt már ilyen visszatérő hüvelygyulladás neki mi vált be és, hogy mi okohza ezt.

Nagyon parás vagyok, hiaba negatív lett a rákszűrés és voltam teljes vizsgálaton, ultrahangon is, en a raktol felek😔😔

Legutóbb mult honap végén voltam orvoshoz alaposan megvizsgált, szoval, ha lett volna barmi szerintem elmondta volna.

Vagyis annyit mondott, hogy hüvelygyulladás.


2022. ápr. 7. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyival megtudlak szerintem nyugtatni, hogy a rák (sajnos) nem fáj. Ezért nem derül ki sok esetben időben.

(Csak együttlétkor lehet érzékenyebb)

Amúgy szinte tünetmentes.


Többire sajnos nem tudok érdemlegeset mondani.

2022. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!