Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy működik a fogamzásgátló...

Hogy működik a fogamzásgátló feliratása a háziorvosnál?

Figyelt kérdés

6 éve szedek fogamzásgátlót. Eddig nőgyógyásszal írattam fel, de a legutóbbi vizsgálaton azt mondta, hogy most már ők nem szívesen irogatnak fel gyógyszert, menjen mindenki a háziorvoshoz.

Januárban voltam rákszűrésen, illetve a kezelőlapomra ráírta, hogy háziorvos felírhatja egy évig.

Telefonon szeretnék érdeklődni hétfőn.

Nálatok mit kért a háziorvos ebben az esetben? Ők látják a rendszerben a vizsgálatokat ha magánorvosnál jártam? Mert nálam nincs lelet sajnos.



2022. ápr. 29. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Bementem, ezt szedem, írja fel. Egyből felírta az éves adagot.

És igen, látja a magánrendelős papírt is, feltéve ha van érvényes Taj-od és azt az orvosnál bemutattad, akkor hozzáfűzték a leletedet az online kórtörténetedhez.

2022. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van érvényes taj kártyám természetesen. Csak az a baj, magánorvosnál sosem kérték el. Akkor így gáz lesz gondolom. :(
2022. ápr. 29. 22:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy lehet még mikor először voltam elkérték és felírták a lapomra. De nem emlékszem már, régen volt.
2022. ápr. 29. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel vagy írj emailt.
2022. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam a háziorvosi rendelőt. Az asztisztens elkérte a nevem, kérdezte milyen gyógyszert szeretnék,hány havit. Mondta hogy rendben, kettő után mehetek a gyógyszertárba. Meg se kérdezte a TAJ számom, de azt sem, hogy egyáltalán van-e érvényes rákszűrésem. Erre kíváncsi leszek...
2022. máj. 2. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!