Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázás menzesz helyett?

Barnázás menzesz helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lehet butának nevezni mert tényleg butaságot csináltam viszont aggódok és úgy érzem hogy más emberek válaszával többre megyek mint hogy az interneten keresgéljek.



Szóval amitől félek hogy terhes vagyok (18), március 20.án találkoztam a barátommal ,annyi történt hogy volt rajtam bugyi és 10-20 másodpercre oda ültem (nem bele) és kicsit elő dolgos lett a bugyim, ebben a hónapban ki is maradt 26.án kellett volna megjonnie.



Jellemző rám hogy késik-változik, régebben volt hogy ki is maradt hónapokat.



Illetve múlt hónapban volt egy végbél tályogom.Ami rengeteg vérzéssel járt.De ténylegesen nagyon sokkal,folyamatosan vérzett.Nem tudom hogy ez hatással lehetett e rá?


Ma Aprilis 30.a van, nem jött meg normálisan ebben a hónapban sem hanem több napig tartó barnázásom volt, 26.a körül erősebb de utána megint gyengécske.



Nagyon stresszel ez is,meg az érettségi is:(


(Hála az égnek a ballagast ma már le tudtam.)



Esetleg valakinek hasonló tapasztalata?


2022. ápr. 30. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs hasonló tapasztalatom viszont tuti hogy nem vagy terhes de ha attól megnyugszol csinálj egy terhességi tesztet.Meg fogsz utána nyugodni és az érettségire tudsz koncentrálni.
2022. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A stressztől van valószínűleg. Terhes biztosan nem vagy.
2022. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!