Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz helyett barnázás, és...

Menzesz helyett barnázás, és azóta se jött meg?

Figyelt kérdés

A ciklusom 33.napján kezdődött a barna folyás, tartott kb 6 napig.

Ennek már 3 hete.

Egy hete csináltam egy terhességi tesztet, negatív volt.


Azóta most a 27.napon vagyok(ha beleszámítjuk a barnázást). Igazából meg vannak duzzadva a melleim, ahogy menzesz előtt szokott, szval lehet most megjon tényleg.


Van akinek volt esetleg hasonló?


U.i: nem olyan rég voltam hormon vizsgálatokon, ahol csak prolaktin volt egy picit a határértéken (magas).


24/N



2018. márc. 25. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont most akartam kiírni ugyanezt a kérdést. Nekem március elején kellett volna megjönnie,de semmi. Nekem előtte már 1 héttel mindig vannak mensigörcsök + egy picit érzékeny a mellem, és innen mindig 100%-ra tudom, hogy pár nap múlva megjön. Most ez nem történt meg, gondoltam is, hogy nah, tuti késni fog. De hát azóta sincs semmi jele, viszont 3 napja barnása hüvelyváladék.:O Nem értem mi lehet. :/

Bocsi, hogy választ nem tudtam adni!

2018. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő tapasztal élete során ilyet, főleg fiatalon. Nekem is volt. Az a lényeg ha a következő hónapban sem múlik a biztonság kedvéért érdemes elmenni nődokihoz.
2018. márc. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló van mint veletek azt hittem terhes vagyok .... ( nagyon örülnék neki)

Voltam dokinál esélyes a PCOS szóval a következő mensinél 3. napon megyek vesznek vért és kiderül hogy mi van

Nem akarok senkire frászt hozni de mindig okkal változnak a piros napok szóval csajok irány a doki !

2018. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pcos nekem is van már, jó pár éve diagnosztizáltak, IR-el is nemrég voltan kontroll vizsgálaton (gyógyszert nem szedek, csak diéta)
2018. márc. 31. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
És milyen diétát kell tartanod ? Nagyon drasztikus? Dietetikus segítségére szükség van ? Mert megfordult a fejembe hogy keresek ha kiderül hogy ez van nálam is
2018. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem drasztikus, cukrot es feherlisztet kell kiiktatni egyelőre, de semmi számolgatás, még annyira nem rosszak az értékeim.

(Illetve amatőr triatlonista vagyok, szval heti 7-8 órákat edzek, ami azért elég sokat segît)

2018. márc. 31. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez valóban nem hangzik vésznek cukrot én sem eszem és lisztet sem valamint a tejet is kerülnöm kell futni futottam régen és most is elkezdtem szóval bízom benne ,hogy nekem is elég lesz ennyi

Köszönöm válaszod

2018. ápr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!