Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt jelentkező...

Menstruáció előtt jelentkező düh ellen valami praktika?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a mérgelődő fajta különben.

Terhességgel kezdődött, ami során végig(!) brutális mennyiségű düh és bosszúság uralkodott el rajtam.

Csak ezért félek egy újabb terhességtől ...

Szülés után ez visszább esett olyannyira, hogy menstruáció előtt nagyjából egy héttel éjszaka is forgolódom, olyannyira pörgetem magamban a soha meg nem történt (és nem is fog) konfliktusokat. Nem csupán hisztiről van szó, bár kívülről annak tűnhet, mert nagyon próbálom magamban elnyelni.

(Kiadni sem volt hatásos...)

Valami trükk, praktika?

Magnézium és macskagyökér termékek -sikertelenül- megpróbálva.


Mással is volt/van ilyen?


2022. máj. 3. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Felnőni?
2022. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mozgással levezetni, napló formájában kiírni. Ilyen módokon is ki lehet adni. A legrosszabb elfojtani, mert akkor csak gyűlik, gyűlik, és végül sokkal erősebb lesz, mikor kirobban belőled, mintha csak kisebb adagokban adnád ki magadból. Kezdj el valamilyen sportot, ami hozzád passzol. Nem kell nagyon megerőltetőnek lennie, csak tudd rendszeresen végezni, hogy folyamatosan levezesd a feszültséged.
2022. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
2022. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Mással is volt/van ilyen?



Jelen. De nem tudom, mit lehetne tenni.

2022. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Én olyankor nagyon harapós vagyok, kisebb beszólasokra, amik fölött általában elsiklom is ugrok. Én próbáltam mindenféle gyógynövényt, MagneB6-ot, a sport is csak akkor vált be, ha akkor azonnal indulok, amikor felhúzom magam egyébként semmi sem használ.
2022. máj. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Önuralom, ennyi.
2022. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!