Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit szedjek hogy elkerüljem a...

Mit szedjek hogy elkerüljem a hülye menstruáció előtt 2 héttel jelentkező depressziós, gyilkos hangulatot?

Figyelt kérdés

Borzalmasan érzem magam. 16-ra várom (dehogy várom!) de már most depressziós a hangulatom.

Úgy érzem hogy teljesen elborít, egyáltalán nem tudom visszafogni, mindenkit megbántok magam körül, aztán persze 5 perccel később megbánom, megyek bocsánatot kérni de ez nem állapot! 2 hétig ez van minden hónapban!

Az életem egyébként szar, alapból rengeteg minden bánt, sok minden miatt szomorú vagyok, elégedetlen és magányos, hónapok óta aggódom egy családtagom miatt, 2 hete már 2 miatt... Sorra jönnek a bajok és csak a bajok. Soha semmi jó! Nagyon szerencsétlen vagyok. A múltam is rettenetesen bánt, igazából a körülmények áldozata lettem, soha nem szabadott volna megszületnem... Sokat bántottak, és borzalmasan elhanyagoltak. Nem találom a helyem a világban - nem csoda nem is vagyok idevaló.


Na, ezek az érzések alapból megvannak bennem, de rendesen igyekszem másra figyelni. Menzesz előtt 2 héttel meg elkezdek megbolondulni... Ezerszeresen felerősödnek, annyira feszült vagyok, annyira bánt belülről minden hogy magamat sem bírom elviselni... Ordítani tudnék, törni-zúzni, magam is bántani, a szüleim nyakába zúdítani minden rossz érzésem feléjük, menni menni menni, de magamból sehogy nem szabadulhatok ki!


24L



2018. nov. 7. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha egy ismeretlennel szeretnél beszélgetni a problémáidról, akkor írj nyugodtan.
2018. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Mintha en irtam volna..:/
2018. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarlak elkeseríteni, de harminc éve ezzel küzdök és nem találtam rá megoldást. Ilyenkor az egész világ az ellenségemmé válik, megspékelve olyan extrém szagérzékenységgel, hogy át tudnám harapni minden beparfümözött ember torkát.

Talán annyi változás van, hogy az utóbbi időben elég intenzíven sportolok, és a két hét mintha lerövidült volna néhány napra. Talán van összefüggés, talán nincs.

2018. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

PreMens tabletta nekem enyhítette ;)

Előtte hasonló volt, bár nem volt szerencsére ilyen hosszú. De megházisárkányásodtam előtte pár nappal. Más miatt kezdtem el szedni, de hál istennek erre is hatott :)

2018. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Az ajánlott Premens tablettát ki fogom próbálni, a sírós feszült hangulaton és a fokozott érzékenységen kívül is van ilyenkor nagyon sok bajom (erős mellfájdalom, kitartó fejfájás, gyors fáradás, éjjeli izzadás, ingerlékenység...) remélem használ majd mindegyikre vagy legalább valamelyikre.

2018. nov. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!