Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a legrövidebb idő,...

Mi volt a legrövidebb idő, ami alatt elhasználtatok egy betétet, vagy tampont?

Figyelt kérdés
+ az erős vérzés miatt volt, vagy más történt?

2022. máj. 4. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan napom pár hónapja, amikor 2 óranként ázott át a Super méretű OB.

Hát eléggé ijesztő volt, mentem is egyből dokihoz, mert nem szokott ilyen erős lenni.

2022. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kibontottam, és azzal a lendülettel leejtettem a nyilvános mosdó padlójára. :)
2022. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 perc alatt, ruhacsere, aztán a következő is. Ciszta okozta. Következő ciklust újra minden a szokásos volt
2022. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

15 éves koromban elindultam nulladik órára úgy, hogy otthon tettem be új betétet, a suli 7 percre volt, de mire beértem cserélnem kellett, annyira sok jött abban a pár, max 10 percben. Egyszer pedig átbicikliztem barátomhoz, az is max 15-20 perc volt, de átázott a nadrágom is. Ekkor is olyan 18-19 lehettem. Ez a 2 alkalom jut eszembe most.

26/L

2022. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb 30 perc. Erős vérzés miatt volt.
2022. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!