Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ureaplasmat és Mycoplasma...

Ureaplasmat és Mycoplasma hominist találtak bennem évek óta kezelnek mindennel de csak életmódtanácsadast javasolt a doki ugy kezel mintha candidas lennék. Most felirtak flukonazolt az segithet?

Figyelt kérdés
Sziasztok hogyan lehet ettől megszabadulni mert évek óta annyi mindent szedtem de semmi nem használt:(

#candida #Mycoplasma hominis
2022. máj. 5. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Gombaölő erre nem hat, antibiotikummal kezelhető, és a párodat is kellene.

[link]

2022. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot is adtak meg gombaölőt mégis ugy vagyok kezelve hogy a doki diétára fog erre a candidára a szervezetem a kajálásra is reagál a parommal óvszert használunk igy védekezünk
2022. máj. 5. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:

menj el egy Szexuálisan terjedő betegségek ambulanciára vagy szakrendeésre. A dokid hülye teljesen, hogy mycoplasmára és ureaplasmára fluconazolt ad, ami egy gombaölő szer. Többet ne menj hozzá.


Erre speciális antibiotikum kell. Ha szeretnél valaha gyereket, akkor különösen siess, mert ezek gyakran ooznak meddőséget.

2022. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csiraszámom nagyon kicsi ez3rt csak életmódváltast javasolt a doki adtak mindenféle gyógyszert már semmi sem hatot :(
2022. máj. 5. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor gombád is van, de ez is olyan, amit a partnerednek is kezelni kellene.
2022. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahány dokinál voltam 3 év alatt annyiféle kezelést kaptam eredménytelenül ezért javasolták utoljára ezt a gyógyszert
2022. máj. 5. 16:51
 7/10 A kérdező kommentje:
Amióta ismerem a partnerem mindig is védekeztünk tud a betegségemről
2022. máj. 5. 16:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivel nem értem el a csiraszámot azt mondta a doki akkor nem vagyok nemi beteg és ezt felejtsem el de azöta sem múlik el a folyásom és hasi fájdalmaim is vannak.
2022. máj. 5. 17:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Doxiciklint adtak kétszer is de egyszer sem hatot igy nem tudom mi volna a jó mert csak össze vissza lettem kezelve a 3 év alatt mikor a folyásommal mentem el először a nőgyógyászhoz semmit nem csinált csak kliont irt fel aztan jutottam idáig az évek alatt :(
2022. máj. 5. 18:24
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezért is kértem tanacsot mert már nem tudom mit tehetnék annyi orvosnál voltam még gasztroenterológiánál is de semmi javulás:(
2022. máj. 5. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!