Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokott olyan lenni, hogy NEM...

Szokott olyan lenni, hogy NEM a mensi miatt használ valaki eü.betétet, vagy a folyás miatt tisztaságit?

Figyelt kérdés

Milyen okok fordulhatnak még elő, - a folyáson meg a menstruáción kìvül -, hogy valaki betétet tesz be?

Szokott ilyen más ok lenni? Veletek előfordult már?



2022. máj. 7. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek enyhe vizelettartási problémái vannak az esetleg használhat.
2022. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Mégis mire?

Te vagy a fétises?

2022. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Én nehezen tartom vissza a pisit egy-két óránál tovább, így ha annál tovább kell visszatartani, akkor óhatatlanul van, hogy kifolyik pár csepp. Ha tudom, hogy sokáig nem lesz lehetőségem mosdózni, akkor inkább beteszek egyet magamnak.
2022. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hüvelykapszulánál elvileg jól jött volna
2022. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkontinenciánál esetleg lehet használni eü. betétet, de van rá külön inkontinencia betét.

Esetleg ha valaki izzadós, egészségügyi vagy egyéb okokból és nem szeretné ha átázna.

Nagyjából ennyi jut eszembe.

2022. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te sem nő vagy ..
2022. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!