Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A wcpapír szerintetek jó?

A wcpapír szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyen sátrazunk ahol nincsen semmi bolt meg semmi. Tudtam hogy a napokban fog megjönni, és én azt hittem hogy azt a neszesszert is elraktam amiben voltak a betétek, de persze hogy otthon hagytam.
2022. máj. 7. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, h mukodik. Max az elso napon, amikor "pecsetelget"

De a wc papir nagyon hamar elazik, nem vesz fel sok folyadekot. 🤷🏼‍♀️

2022. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A semminél jobb, de nem sokkal. A társaságban lévő többi lányt megkérdezném a helyedben, hogy ki tudnak-e segíteni ilyesmivel.
2022. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vészmegoldásnak szuper, ha 0,5-1 óránként cseréled, és sok van, de éjszakára kevés lesz.

Ha nem tudnak kisegíteni, akár egy 1/2 pólót műanyag zacskóval kombinálva bevethetsz.

2022. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, mert akkor már éltem, hogy régebben, amikor még híre sem volt az intim betéteknek, a nők (nagyanyám, édesanyám, szomszédasszony) úgy oldották meg, hogy fogtak egy hosszú hengerré tekert rongydarabot, ami elül-hátul kilógott a pendelyük kötőjénél. Aztán ezt a rongyot húzogatták fokozatosan hátra-hátra, később cserélték, a régit kimosták, hogy máskor is legyen.

Valóságot írtam, tehát kár kételkedni benne.

A 3.válaszoló is hasonló - modernebb - megoldást ajánl.

Olyan messze vagytok egy nyitva tartó üzlettől, hogy nem tudtok beugrani autóval?

2022. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem áldozz be egy pólót. Este meg kimosod valami víznél.
2022. máj. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rongy, mert az jobban felszívja.
2022. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdező, mi lett végül?
2022. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!